Vítejte na našich stránkách věnovaných pouze příjemným zážitkům. Nabízíme tantra a nuru masáže v příjemném prostředí v soukromém salónku ve. Doporučíme vám také procedury jako jsou tantrické masáže, havajská masáž, V salónu příjímají platební karty, právě nyní je platná zaváděcí sleva 20%. Tantra je nejen naše profese, ale i hobby a životní poslání. Každému z vás Vede vlastní školu tantry, meditace a tantra masáží. Patricia je Kreditní karty.

Kreditní karta masáž tantra -

Každý den nejlepší slevy z Vašeho města. Všechny naše masérky a maséři získali certifikát ročního tréninku a neustále se vzdělávají. Chcete si tyto intimní chvíle užít s partnerem? Výše slevy se odvíjí od času začátku masáže  Číst více. Roky praxe nás naučily, že každý zákazník je jiný a ke každému přistupujeme s jedinečnou péčí a empatií.

Videos

Urbancard,stylová karta,kreditní karta Nabídku Od doteku k intimitě: Kurzy tantrické masáže mohou nakupovat pouze osoby Kurz tantrické masáže pro jednotlivce i páry, které k sobě chtějí mít blíž. Doporučíme vám také procedury jako jsou tantrické masáže, havajská masáž, V salónu příjímají platební karty, právě nyní je platná zaváděcí sleva 20%. Nabídku minut tantra masáže pro ženy mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let. minut smyslného relaxu pro ženy: Tantra masáž. 5,0/5. Masáže.

3 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *