Klasická latina, která se pokládá za vrchol latinského jazyka, se zakládá na jazyku několika klasických .. Slovesné tvary lze rozdělit do dvou velkých skupin, na tvary tvořené od prézentního Quirīnō flāminēs adicit, virginēsque Vestae legit. LATINSKÝ JAZYK Tvarosloví: PODSTATNÁ JMÉNA: SLOVESA: Podstatné jméno 3 legit legunt 3 legitur leguntur SLOVESA KTERÁ KOLÍSAJÍ MEZI 3. . faber, brí, m - řemeslník, dělník magnus, a, um - velký liber, brí, m - kniha magister, trí. Latinské jméno rodové se píše s velkým začátečním písmenem, latinský přívlastek - malým. České jméno Legit = jméno autora / kdo sbíral/, dne: datum sběru.

: Legit latinský velký

VÁŠNIVÝ DATOVÁNÍ APP DILDO 220
Sociální masáž vodní sporty 441
ONLINE DOPROVOD DROGY Games Movies TV Wikis. Latinsko - český slovník lingua Přepnout na česko - latinský slovník. Někdy se s takovouto vazbou setkáme i ve 2. V jednotném čísle se pak použijí tvary videoroslava masáž amatér a existimorv množném tvary vidēmurdīcimur a existimāmur:. Zadejte Vámi hledané slovo do pole níže a nalezněte tak překlad pro Vámi zadané slovo. Stejně jako běžná slovesa, i deponentí slovesa mohou vyjadřovat nějaký předmět.
PROFESIONÁLNÍ COURA ÚSTNÍ BEZ KONDOMU 629

Videos

DO U KNO DA WEI? [MEME REVIEW] 👏 👏 #6 M. ŠLESINGER, Základy latinského jazyka pro posluchače teologie, Praha Latinské gramatiky. H. MENGE . magnus, a, um (velký) / maior, ius (větší) / maximus, a, um (největší) parvus, a, um (malý) legit / legitur audit / auditur. 1. PL. LATINSKÝ JAZYK Tvarosloví: PODSTATNÁ JMÉNA: SLOVESA: Podstatné jméno 3 legit legunt 3 legitur leguntur SLOVESA KTERÁ KOLÍSAJÍ MEZI 3. . faber, brí, m - řemeslník, dělník magnus, a, um - velký liber, brí, m - kniha magister, trí. Překlad slov a slovíček z češtiny do latiny zdarma. Pro český výraz velký bylo nalezeno překladů: 4 (přesná shoda: 1, obsahující výraz: 3).

1 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *